AMP ACT

Integralnym elementem oferty CommScope w zakresie systemów okablowania strukturalnego jest cykl szkoleń powiązany w sposób bezpośredni z programem gwarancyjnym, którym obejmowane są instalacje wykonane przez certyfikowanych instalatorów CommScope.

 

Cykl szkoleń składa się z trzech elementów:


AMP ACT I
– Instalacja okablowania strukturalnego

AMP ACT II – Certyfikacja, wykrywanie I usuwanie usterek w systemach okablowania strukturalnego
AMP ACT III – Projektowanie systemów okablowania strukturalnego;

Wiedza zdobyta w trakcie szkoleń pozwala projektować i wykonywać systemy okablowania zgodnie z obowiązującymi standardami.

 

Kursy szkoleniowe AMP ACT pozwalają na dostęp do najwyższego poziomu wiedzy zagwarantowanego przez udział firmy CommScope w opracowywaniu norm międzynarodowych. Aktywne prace w komitetach normalizacyjnych pozwalają wyprzedzać o krok pojawianie się nowych światowych standardów, a olbrzymie środki przeznaczane na badania naukowe są gwarancją posiadania odpowiedniego potencjału wiedzy i doświadczeń w zakresie wdrażania i produkcji najlepszych systemów okablowania. Również w naszym kraju firma CommScope ma swoich przedstawicieli w Polskim Komitecie Normalizacyjnym (PKN), co stanowi solidne wsparcie dla naszych certyfikowanych instalatorów.

amp_act1
amp_act2
amp_act3

 
Lanster-logo

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej listy mailingowej, aby otrzymywać najnowsze wiadomości i informacje o technologiach i produktach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszej listy mailingowej.

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco

Imię

Adres email