NETCONNECT ACT

Integralnym elementem oferty CommScope w zakresie systemów okablowania strukturalnego jest cykl szkoleń powiązany w sposób bezpośredni z programem gwarancyjnym, którym obejmowane są instalacje wykonane przez certyfikowanych instalatorów CommScope.

 

Cykl szkoleń składa się z trzech elementów:


NETCONNECT ACT I
– Instalacja okablowania strukturalnego

NETCONNECT ACT II – Certyfikacja, wykrywanie I usuwanie usterek w systemach okablowania strukturalnego
NETCONNECT ACT III – Projektowanie systemów okablowania strukturalnego;

Wiedza zdobyta w trakcie szkoleń pozwala projektować i wykonywać systemy okablowania zgodnie z obowiązującymi standardami.

 

Kursy szkoleniowe NETCONNECT ACT pozwalają na dostęp do najwyższego poziomu wiedzy zagwarantowanego przez udział firmy CommScope w opracowywaniu norm międzynarodowych. Aktywne prace w komitetach normalizacyjnych pozwalają wyprzedzać o krok pojawianie się nowych światowych standardów, a olbrzymie środki przeznaczane na badania naukowe są gwarancją posiadania odpowiedniego potencjału wiedzy i doświadczeń w zakresie wdrażania i produkcji najlepszych systemów okablowania. Również w naszym kraju firma CommScope ma swoich przedstawicieli w Polskim Komitecie Normalizacyjnym (PKN), co stanowi solidne wsparcie dla naszych certyfikowanych instalatorów.


 

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco

Imię

Adres email

Wyrażam zgodę na otrzymywanie treści marketingowych. Nie spamujemy! więcej...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji dot. rezerwacji. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest operator serwisu firma Lanster Sp. zo.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Racławickiej 58.
...mniej