Aruba Networks

Aruba Networks jest wiodącym dostawcą nowej generacji rozwiązań dostępu do internetu dla mobilnych sieci korporacyjnych. Najnowsza architektura Mobile Virtual Enterprise (MOVE) łączy infrastrukturę przewodową i bezprzewodową w jedną spójną sieć, dostępną dla podróżujących specjalistów, pracowników zdalnych, w siedzibie firmy i dla gości.
Clear Pass – Pionierskie rozwiązanie NAC

ClearPass zapewnia wgląd w twoją sieć, gwarantując jednocześnie bezpieczeństwo I kontrolę dostępu. Wszystko w ramach jednej platformy. Uzyskujesz podgląd wszystkich urządzeń mobilnych w sieci i pełną kontrolę nad dostępnymi dla nich treściami.

Jednak najważniejsza jest możliwość pracy z dowolną infrastrukturą sieciową i istniejącymi systemami bezpieczeństwa.

Aby zwiększyć wygodę użytkowania ClearPass posiada wbudowany szeroki zakres samoobsługowych funkcji bezpieczeństwa. Pozwala na bezpieczny dostęp do urządzeń użytkownika, zbudować gościnne Wi-Fi, a nawet ustawić współdzielenie dla Apple TV i Google Chromecast. Wszystko bez korzystania z pomocy technicznej.

ClearPass

Moc kontroli sieciowej ClearPass płynie z połączenia skalowalnego AAA z zarządzaniem politykami, dostępu do sieci gościnnej, bezpiecznego dostępu do urządzeń, sprawdzianu stanu urządzeń i pełnego zrozumienia kontekstowego. Dzięki wiedzy o roli użytkownika, urządzeniu, lokalizacji, uruchomionych aplikacjach, a także porze dnia możliwe jest wdrażanie odpowiednich polityk bezpieczeństwa, przyspieszenie wdrożenia urządzeń i strumieniowanie przez sieci przewodowe, bezprzewodowe i VPN.
AirWave

Zarządzanie siecią przez AirWave pozwala działom IT podnieść jakość użytkowania aplikacji i urządzeń dla #GenMobile w sieciach przewodowych i bezprzewodowych różnych dostawców.

W przeciwieństwie do tradycyjnego zarządzania siecią przez porty, AirWave pozwala skoncentrować się na użytkowniku z #GenMobile. Rozpoznawane jest kto podłączył się do sieci, gdzie, przez jakie urządzenia i jak wiele pasma potrzebuje.

Zapewniając wgląd we wszystkie aspekty połączenia, zarządzanie siecią AirWave pozwala na proaktywne planowanie przepustowości, wizualizację zachowań klientów i wykrycie możliwych kłopotów z aplikacjami zanim zostaną zgłoszone.

AirWave

Dzięki AirWave całe rozproszone przedsiębiorstwo – od sieci kampusowej po oddziały w mieście i na świecie – jest efektywnie zarządzane z jednego miejsca, co pozwala na zapewnienie zgodności z SLA.

AirWave może zarządzać strukturą LAN i WLAN zbudowaną nie tylko w oparciu o sprzęt Aruba Networks. Posiada możliwość  integrowania nowo powstającej sieci Aruba WLAN z istniejącą infrastrukturą złożoną z urządzeń m.in.: CISCO, HP ProCurve, Motorola, Avaya, 3Com, MERU, Dell, Juniper, Alcatel i wielu innych producentów.

Cechy specjalne oprogramowania:

Wykrywania urządzeń
Wizualizacja sieci – VisualRF
Wykrywanie niepożądanych AP – RAPIDS
Zarządzanie konfiguracją
Aktualizacja oprogramowania
Monitorowanie urządzeń oraz użytkowników w sieci
Raportowanie, analiza, diagnostyka i generowanie alarmów

 

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco

Imię

Adres email

Wyrażam zgodę na otrzymywanie treści marketingowych. Nie spamujemy! więcej...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji dot. rezerwacji. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest operator serwisu firma Lanster Sp. zo.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Racławickiej 58.
...mniej