Audyt i doradztwo

Zawsze staramy się być elastyczni w dobieraniu rozwiązań, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Mamy duże doświadczenie w zakresie rozpoznawania  oraz analizowania  różnych  potrzeb. Nasz  wykwalifikowany zespół inżynierów służy  wiedzą i doświadczeniem na każdym etapie naszej współpracy. Aby być bliżej  naszych partnerów i ich potrzeb stworzyliśmy specjalną grupę przedstawicieli regionalnych, którzy zawsze na miejscu pomogą optymalnie dobrać rozwiązania od strony technicznej i finansowej. Poprowadzą nadzór w trakcie instalacji i przeprowadzą weryfikację jakości wykonanych prac. Wsparcie z naszej strony to oszczędność czasu i środków, łatwiejsze projektowanie, wykonawstwo i weryfikacja jakości zainstalowanej sieci.
Obecnie Lanster to centrum doradztwa technicznego CommScope w Polsce.
W  jednym  miejscu  skupiamy  wieloletnie  doświadczenia  technologiczne  firmy CommScope, a co za tym idzie – dostarczamy najbardziej stabilne i elastyczne w budowie systemy infrastruktury do transmisji danych. Oferujemy rozwiązania zgodne ze standardami międzynarodowymi i lokalnymi, uwzględniające  modularność  i  powszechność  występowania.  Udział naszych inżynierów  w  komitetach  normalizacyjnych  pozwala  nam  nie  tylko wyprzedzać przyszłe standardy, ale również aktywnie uczestniczyć w ich opracowywaniu. Dzięki temu projektujemy najlepsze rozwiązania i kształtujemy technologie, które dla naszych Klientów są gwarantem sukcesu.
 

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco

Imię

Adres email

Wyrażam zgodę na otrzymywanie treści marketingowych. Nie spamujemy! więcej...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji dot. rezerwacji. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest operator serwisu firma Lanster Sp. zo.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Racławickiej 58.
...mniej