CEMsystems

CEM Systems jest wiodącym dostawcą systemów kontroli dostępu oraz zintegrowanych systemów zarządzania bezpieczeństwem. Firma CEM posiada ponad 25 lat doświadczenia w branży zabezpieczeń i informatycznej. Produkuje ona zarówno oprogramowanie, jak i sprzęt, oferując najbardziej zaawansowane, elastyczne i niezawodne systemy dostępne na rynku.

Rozwiązania CEM są skierowane do wielu różnych sektorów przemysłu oraz do zakładów różnej wielkości — instalowano je z powodzeniem na całym świecie w portach lotniczych, portach morskich, zakładach petrochemicznych, uniwersytetach, siedzibach firm oraz w innych miejscach. Rozwiązania firmy CEM Systems są stale udoskonalane i są w stanie sprostać najbardziej złożonym wymogom bezpieczeństwa. Zapewniają one wysoką stabilność i niezawodność w instalacjach, gdzie bezpieczeństwo ma znaczenie krytyczne.

Firma CEM przygotuje nowatorskie rozwiązanie w zakresie kontroli dostępu, które spełni Państwa wymagania — od małego budynku po duży zakład rozmieszczony w kilku placówkach.

    Główne zalety systemu CEM:

  • Zaawansowane technologicznie rozwiązania o dowiedzionej skuteczności
  • Innowacyjne produkty wysokiej jakości
  • Elastyczność, zapewniająca możliwość dostosowania do indywidualnych wymagań klientów
  • Wysoki stopień integracji z systemami innych producentów
  • Sprawna i skuteczna przed oraz posprzedażna obsługa klienta
  • Zaawansowany system kontroli dostępu i zarządzania bezpieczeństwem AC2000
Przydatne linki:
 

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco

Imię

Adres email

Wyrażam zgodę na otrzymywanie treści marketingowych. Nie spamujemy! więcej...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji dot. rezerwacji. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest operator serwisu firma Lanster Sp. zo.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Racławickiej 58.
...mniej