Firma

LANSTER to specjalistyczna firma założona w 1999 roku przez grupę inżynierów sieciowych. Obecnie firma zajmuje się doradztwem i projektowaniem systemów teleinformatycznych oraz bezpieczeństwa budynkowego. W każdym z oddziałów (Kraków, Poznań i Warszawa) inżynierowie wsparcia technicznego proponują, dostarczają i wdrażają kompleksowe rozwiązania, które są wybrane spośród najlepszych światowych technologii. Połączony potencjał najnowszej wiedzy i wieloletnich doświadczeń oraz oferty liderów branży, jak np. Commscope/AMP Netconnect/ADC Krone/iTRACS, Hawlett-Packard, Tyco Fire and Security czy HID-Omnikey, tworzy w efekcie możliwości pozyskania stabilnych i nowoczesnych rozwiązań, dopasowanych optymalnie i adekwatnie do potrzeb każdego klienta.

Firma LANSTER to również laboratorium badawcze i centrum szkoleń, w którym inżynierowie systemowi oraz przedstawiciele Polskiego Komitetu Normalizacyjnego prowadzą autoryzowane szkolenia z zakresu:

  • instalacji i certyfikacji okablowania strukturalnego
  • szkolenia wdrożeniowe wybranych rozwiązań bezpieczeństwa danych
  • instalacji i uruchomienia systemów sygnalizacji pożarowej
  • projektowania systemów sieciowych LAN i WiFi

i wiele innych dedykowanych dla poszczególnych odbiorców.

Dodatkowo LANSTER to także, centrum logistyczne, które gwarantuje Naszym klientom wysoką dostępność produktów oraz oczekiwaną jakość obsługi.

Firma LANSTER to również laboratorium badawcze i centrum szkoleń sieciowych, w którym przedstawiciele Polskiego Komitetu Normalizacyjnego prowadzą autoryzowane szkolenia z zakresu instalacji i certyfikacji okablowania strukturalnego oraz szkolenia wdrożeniowe wybranych rozwiązań bezpieczeństwa danych.

 

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco

Imię

Adres email