Firma

Od 1999 roku budujemy naszą firmę. Jesteśmy partnerem największych na świecie firm branży IT. Wielu z nich jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Posiadamy 3 oddziały w kraju. Poszerzamy wiedzę istniejących rozwiązań na rynku, ponieważ edukację traktujemy jako naszą misję, w ramach której zorganizowaliśmy kilkaset konferencji i warsztatów. Uczestniczyło w nich blisko 10 000 osób, przeprowadziliśmy szkolenia dla ponad 1000 certyfikowanych instalatorów.

Dostarczając innowacyjne produkty, rozwiązania i usługi działamy na rzecz upowszechnienia stosowania zintegrowanych systemów budynkowych pomagających firmom optymalizować zarządzanie, chronić ludzi i mienie, polepszać komfort pracy oraz tworzyć oszczędności poprzez obniżenie kosztów budowlanych i operacyjnych obiektów.

Jesteśmy dumni, że rozwiązania proponowane przez firmę LANSTER wspierają naszych Partnerów w dążeniu do bycia nowoczesnymi organizacjami na miarę XXI wieku. Wśród nich są m.in. : wojsko, policja, administracja, sądy, szpitale, uczelnie i instytucje naukowe, banki, firmy telekomunikacyjne, zakłady przemysłowe oraz centra handlowe.

Od początku istnienia stawiamy na rozwiązania wyprzedzający istniejące standardy. Sami zresztą standardy tworzymy, uczestnicząc w pracach komitetów normalizacyjnych w Polsce i na świecie: Polskim Komitecie Normalizacyjnym oraz Międzynarodowym Komitecie Normalizacyjnym ISO 11801.

To wszystko sprawia, że jesteśmy liderem inteligentnych technologii budynkowych.

Zakres działalności firmy LANSTER.

  • Projektowanie infrastruktury IT, systemów bezpieczeństwa oraz sieci bezprzewodowych
  • Szkolenia/Warsztaty
  • Certyfikowanie sieci infrastruktury IT oraz weryfikowanie sieci bezprzewodowych
  • Zarządzanie infrastrukturą przedsiębiorstw i serwerowni
  • Zintegrowane systemy bezpieczeństwa
  • Consulting i usługi
 

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco

Imię

Adres email

Wyrażam zgodę na otrzymywanie treści marketingowych. Nie spamujemy! więcej...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji dot. rezerwacji. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest operator serwisu firma Lanster Sp. zo.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Racławickiej 58.
...mniej