HID Omnikey

hid_baner_glowny_plaski

HID Global – zaufanym lider w dziedzinie produktów, usług i rozwiązań związanych z tworzeniem, zarządzaniem i wykorzystaniem bezpiecznych identyfikatorów dla milionów użytkowników na całym świecie. Uznawany i ceniony za solidną jakość, innowacyjne projekty i przywództwo w przemyśle HID Global  jest dostawcą produktów i usług  dla producentów, integratorów i programistów obsługujących różne rynki, które obejmują kontrolę dostępu fizycznego oraz bezpieczeństwo IT.  Użytkownikami końcowymi  rozwiązań firmy HID Global są tysiące klientów, firm i organizacji z niemal wszystkich sektorów przemysłu.

Siedziba firmy znajduje się w Austin w Teksasie, HID Global posiada ponad 2200 pracowników na całym świecie z międzynarodowych biur, które obsługują ponad 100 krajów. HID Global posiada zakłady produkcyjne w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Azji i Europie, a także centra badawczo rozwojowe na całym świecie.

 

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco

Imię

Adres email

Wyrażam zgodę na otrzymywanie treści marketingowych. Nie spamujemy! więcej...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji dot. rezerwacji. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest operator serwisu firma Lanster Sp. zo.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Racławickiej 58.
...mniej