iTRACS

itracs_baner_glowny_plaski

iTRACS – jest światowym liderem rozwiązań Convereged Physical Infrastructure Management ™ (CPIM®)od 1980 roku. Przez ponad 25 lat iTRACS koncentrował się na poprawie wydajności i sprawności infrastruktury informatycznej. Dzisiaj rozwiązania iTRACS można spotkać w wielu Centrach Przetwarzania Danych na całym świecie. Rozwiązania firmy iTRACS pomagają w optymalizacji kosztów związanych z utrzymaniem infrastruktury IT.

iTRACS Convereged Physical Infrastructure Management ™ (CPIM®) jest obecnie najbardziej wydajnym rozwiązaniem odnośnie wsparcia decyzji dla całej infrastruktury teletechnicznej w Data Center, w sieciach biurowych jak i w sieciach telekomunikacyjnych. Sercem rozwiązania CPIM jest interaktywna wizualizacja 3D, która jako pierwsza na świecie pozwoliła zbudować interaktywne centrum danych składającego się z modeli 3D. Modele są tworzone w skali 1:1, ponadto są odtworzone w każdym aspekcie konstrukcji, z dokładnością do każdego najmniejszego szczegółu technicznego wchodzącego w skład danego urządzenia. Program jest intuicyjny, łatwo przyswajalny dla użytkownika, a w dodatku 100% interaktywny.
  • Używa metody „wskaż i kliknij”, w czasie rzeczywistym można kontrolować sprzęt aktywny, zasilanie, przestrzeń, sieć, procesy robocze, itp.
  • Dysponuje niezrównaną widocznością oraz kontrolą nad złożoną siecią wzajemnych powiązań i współzależności, które istnieją między urządzeniami infrastruktury IT.
  • Optymalizuje wykorzystanie zasobów w serwerowni.
  • Przewiduje zmiany w procesach zachodzących w serwerowni, np. takie jak montaż nowego sprzętu, awaria zasilania, optymalne wykorzystanie przestrzeni.
Przydatne linki:
 

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco

Imię

Adres email

Wyrażam zgodę na otrzymywanie treści marketingowych. Nie spamujemy! więcej...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji dot. rezerwacji. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest operator serwisu firma Lanster Sp. zo.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Racławickiej 58.
...mniej