Pomoc techniczna

Dokumentacja Online

Nasza baza wiedzy dostarcza wielu odpowiedzi na typowe pytania dotyczące rozwiązań przez nas oferowanych . Znajdziesz tutaj informacje na temat prowadzonych przez nas szkoleń certyfikujących, posiadanych przez nasze rozwiązania certyfikatów, homologacji, wyników testów. Również uzyskasz informacje o warunkach gwarancyjnych.

Jeżeli potrzebujesz szczegółowej dokumentacji technicznej prosimy o rejestracje w naszym systemie. Dzięki rejestracji uzyskasz dostęp do kart katalogowych produktów.

Aby być na bieżąco z informacjami dotyczącymi naszej firmy i rozwiązań, które proponujemy zapisz się do naszego newslettera.

Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytania na naszej stronie ? Napisz do nas lub porozmawiaj z ekspertem z Twojego regionu.

 

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco

Imię

Adres email

Wyrażam zgodę na otrzymywanie treści marketingowych. Nie spamujemy! więcej...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji dot. rezerwacji. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest operator serwisu firma Lanster Sp. zo.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Racławickiej 58.
...mniej