Producenci

Decydując się na współpracę z nami otrzymują Państwo rozwiązanie na miarę swoich potrzeb z najwyższej jakości komponentów. Wieloletnie i sukcesywne współdziałanie z naszymi partnerami pozwala nam dobrać najlepsze rozwiązania i osiągnąć 100% Państwa zadowolenia.

 • COMMSCOPE

  CommScope - niewątpliwie największy i najlepszy na świecie producent rozwiązań sieciowych na rynku. Połączone doświadczenia firm AMP Netconnect, ADC/Krone i Raychem zapewniają użytkownikowi gwarancję osiągnięcia najwyższej wydajności i niezawodności dostarczanych rozwiązań sieciowych.

 • CEM SYSTEMS

  CEM Systems to wiodący dostawca systemów
  kontroli dostępu i w pełni zintegrowanych systemów zarządzania bezpieczeństwem, na których można polegać.

 • FLUKE NETWORKS

  Fluke Networks to jedna z firm należąca do koncernu FLUKE Corporation mającego siedzibę główną w Everett w stanie Waszyngton USA. Zatrudniając ponad 800 osób na całym świecie i oferujac nowatorskie rozwiązania w ponad 50 krajach firma FLUKE Networks stała się liderem z zakresu instalacji, monitoringu, certyfikacji, testowania, analiz sieci miedzianych, światłowodowych oraz bezprzewodowych.

 • HID OMNIKEY

  Zaufany lider w dziedzinie produktów, usług i rozwiązań związanych z tworzeniem, zarządzaniem i wykorzystaniem bezpiecznych identyfikatorów dla milionów użytkowników na całym świecie. Uznawany i ceniony za solidną jakość, innowacyjne projekty i przywództwo w przemyśle HID Global jest dostawcą produktów i usług dla producentów, integratorów i programistów obsługujących różne rynki, które obejmują kontrolę dostępu fizycznego oraz bezpieczeństwo IT.

 • HEWLETT PACKARD

  Hewlett Packard Enterprise HPE to amerykańska międzynarodowa firma technologiczna informacji przedsiębiorstwa z siedzibą w Palo Alto, Kalifornia, założona w dniu 1 listopada 2015 roku w ramach podziału firmy Hewlett-Packard. HPE jest organizacją biznesu koncentruje się w czterech działach: serwery, przechowywanie danych, sieci, doradztwo i wsparcie.

 • ITRACS

  Jest światowym liderem rozwiązań Convereged Physical Infrastructure Management ™ (CPIM®)od 1980 roku. Przez ponad 25 lat iTRACS koncentrował się na poprawie wydajności i sprawności infrastruktury informatycznej. Dzisiaj rozwiązania iTRACS można spotkać w wielu Centrach Przetwarzania Danych na całym świecie. Rozwiązania firmy iTRACS pomagają w optymalizacji kosztów związanych z utrzymaniem infrastruktury IT.

 • INTEL

  Największy na świecie producent układów scalonych oraz twórca mikroprocesorów z rodziny x86, które znajdują się w większości komputerów osobistych. Intel istnieje na rynku od 1968 roku, a portfolio tej firmy jest bardzo obszerne. W 2012 roku podpisaliśmy umowę o współpracy w zakresie rozwiązań software’owych.

 • ZETTLER

  To bardziej tradycja w innowacjach detekcji pożarów niż marka, fabryka została założona w Monachium w 1877 roku przez Aloisa Zettlera który stał się znany z detekcji pożaru oraz wyposażeniu szpitali w tzw. light call czyli pilota dla pacjenta który chce wezwać pielęgniarkę lub sterować oświetleniem.

 • AMERICAN DYNAMICS

  American Dynamics od 1970 w roku kiedy to powstała jako spółka „DVR and matrix switcher” działa po dzień dzisiejszy i reprezentuje sektor monitoringu wizyjnego a w szczególności najnowsze rozwiązania działające w oparciu o protokół IP. To zaufana marka wywodząca się i prężnie rozwijająca na rynkach światowych.

 • EXACQ TECHNOLOGIES

  Firma Exacq Technologies, od momentu powstania w 2002 roku aspiruje do miana wiodącego producenta oprogramowania Video Managment System (VMS) i serwerów wykorzystywanych do nadzoru wideo. ExacqVusion to platforma oprogramowania VMS znana z łatwości obsługi oraz skalowalności.

 • KANTECH

  Kantech to firma zajmująca się priojektowaniem, sprzedażą i obsługą zintegrowanych technologii kontroli dostępu. Od momentu powstania w 1986 Kantech stawia na niezadodność, łatwość obsługi i skalowalność swoich rozwiązań.

 • SOFTWARE HOUSE

  Software House™, technologie stworzone przez tą firmę zostały zainstalowane w ponad 5500 instalacji na całym świecie. Ponad 170 firm z listy „Fortune 500” korzysta z rozwiązania służącego do integracji systemu kontroli dostępu oraz zarządzania bezpieczeństwem C • CURE. Software House™

 • ELPAS

  Elpas to firma zajmująca się ptojektowaniem i produkcją zaawansowanych rozwiązań służących do monitorowania oraz lokalizacji ludzi i przedmiotów. Od 1993 roku Elpas reprezentuje nowoczesność i niezawodność. RFID (Radio Frequency Identification) – identyfikacja w czasie rzeczywistym. RTLS (Real Time Location System) – lokalizacja w czasie rzeczywistym.

 • ARUBA

  Aruba Networks jest wiodącym dostawcą nowej generacji rozwiązań dostępu do internetu dla mobilnych sieci korporacyjnych. Najnowsza architektura Mobile Virtual Enterprise (MOVE) łączy infrastrukturę przewodową i bezprzewodową w jedną spójną sieć, dostępną dla podróżujących specjalistów, pracowników zdalnych, w siedzibie firmy i dla gości.

 

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco

Imię

Adres email

Wyrażam zgodę na otrzymywanie treści marketingowych. Nie spamujemy! więcej...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji dot. rezerwacji. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest operator serwisu firma Lanster Sp. zo.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Racławickiej 58.
...mniej