Centrum Medycznym Carint Holding Sp. z o.o

Carint Holding Sp. z o.o.

Kraków, ul. Miechowska 5B/1

Prezes Unitech – systemy komputerowe, Pan Wiesław Żaba poinformował o realizacji prac instalacyjnych okablowania strukturalnego w  Centrum Medycznym Carint Holding Sp. z o.o.
Prace mają być wykonane do końca roku i zakończone udzieleniem bezpłatnej 25-letniej gwarancji systemowej Commscope. Jest to kolejny obiekt (ostatnio PSGAZ budynek „O”)  który firma realizuje jako wieloletni Partner AMP i Krone ,lidera technologicznego w dziedzinie złączy i systemów połączeń. Unitech może liczyć na nasze wsparcie w postaci pomocy i asysty technicznej przy realizacji tego zadania. System kat 6 ekran AWC, okablowanie światłowodowe OM3 LC.

 

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco

Imię

Adres email

Wyrażam zgodę na otrzymywanie treści marketingowych. Nie spamujemy! więcej...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji dot. rezerwacji. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest operator serwisu firma Lanster Sp. zo.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Racławickiej 58.
...mniej