Aktualności

ZETTLER Roadshow 2017 - podsumowanie

Poznań, Łódź, Gdańsk i Warszawa tak wyglądała tegoroczna trasa Zettler Truck Roadshow w Polsce. W połowie października mieliśmy okazję zorganizować przy współpracy z naszymi partnerami technologicznymi (Johnson Controls, CommScope, TOA) jedno z ciekawszych wydarzeń związanych z systemami budynkowymi w kraju. Podczas pokazów i prelekcji uczestnicy tego wydarzenia mogli poznać Nasze rozwiązania zarówno od strony teoretycznej jak i praktycznej. Premierę miała też nowa centrala pożarowa Zettler Profile Flexible, która funkcjonalnością oraz niezawodnością znacząco przewyższa swoją konkurencję.

Spotkaniom jak zwykle towarzyszyło duże zainteresowanie profesjonalnymi systemami bezpieczeństwa budynkowego i miła atmosfera. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w wydarzeniu i życzymy dalszej owocnej współpracy.

Zarząd Lanster Sp. z o.o.

 

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco

Imię

Adres email

Wyrażam zgodę na otrzymywanie treści marketingowych. Nie spamujemy! więcej...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji dot. rezerwacji. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest operator serwisu firma Lanster Sp. zo.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Racławickiej 58.
...mniej