System przywoławczy

System komunikacji marki Zettler jest dedykowane placówkom opieki zdrowotnej. Jest to seria rozwiązań stworzonych z myślą o potrzebach współczesnej ochrony zdrowia. Poprzez zastosowanie naszego rozwiązania, pomagamy placówkom medycznym zaoszczędzić czas i pieniądze, a co za tym idzie zwiększyć ich efektywność. Dzięki temu stajemy się wyjątkowi na tle konkurencji.

Najważniejszym zadaniem pracowników ochrony zdrowia jest troska o pacjentów a komunikacja odgrywa kluczową rolę w wymagającym środowisku opieki zdrowotnej. Szeroka gama systemów Zettler pozwala stworzyć bezpieczne środowisko dla personelu medycznego, odwiedzających i co najważniejsze dla samych pacjentów. Nasze systemu zostały zaprojektowane tak, aby spełnić indywidualne wymagania placówek medycznych różnego rodzaju.

Badania pokazują, że środowisko szpitalne może istotnie wpłynąć nie tylko na opinię na temat placówki, ale i na wyniki samego leczenia. Odkąd nasze produkty służące komunikacji w opiece zdrowotnej mają istotny wpływ na codzienne funkcjonowanie placówek, rozumiemy jak ważny jest związek między estetycznym wyglądem a zadowoleniem pacjenta. Jeszcze ważniejszy od względów estetycznych jest podstawowa funkcjonalność naszych jednostek. W środowisku opieki medycznej zapewnienie  optymalnej niezawodności urządzeń ma fundamentalne znaczenie.

System przywoławczy Medicall®800

System_Lokalizacji_w_Czasie rzeczywistym_RTLS_Zettler_Lanster

System lokalizacji RTLS

profilaktyka_zakażeń_szpitalnych_Zettler_Lanster

Profilaktyka zakażeń szpitalnych

Bezpieczeństwo personelu

Zarządzanie wydajnością

Pliki do pobrania

Prośba o kontakt

Szukam rozwiązania

System przywoławczy

System lokalizacji RTLS

Wyrażam zgodę na otrzymywanie treści marketingowych. Nie spamujemy! więcej...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Lasnter Sp.zo.o. z siedzibą w Krakowie (30-017), ul. Racławicka 58 w celach marketingu bezpośredniego wykonywanego poprzez podany adres e-mail w rozumieniu przepisu art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo Telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 243).
...mniej


 

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco

Imię

Adres email

Wyrażam zgodę na otrzymywanie treści marketingowych. Nie spamujemy! więcej...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji dot. rezerwacji. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest operator serwisu firma Lanster Sp. zo.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Racławickiej 58.
...mniej