System sygnalizacji pożaru

System detekcji i sygnalizacji pożaru

Technologia ZETTLER MZX łączy to, co najlepsze w elektronice analogowej i cyfrowej, tworząc szybki i niezawodny system sygnalizacji pożarowej. Kompleksowe adresowanie pętlowe i komunikacja w zakresie 2 km pętli dozorowych za pomocą protokołu cyfrowego do jednostki centralnej zapewniają niezawodność i ekonomiczność systemu przez cały okres eksploatacji. Szeroka oferta czujek, sygnalizatorów akustycznych i optycznych, urządzeń dodatkowych i ręcznych ostrzegaczy pożarowych gwarantuje najwyższą jakość na etapie projektowania systemu. Progresywny rozwój produktu jest oparty o najnowsze technologie, a szeroki wachlarz dostępnych części zamiennych z kompatybilnością wsteczną zapewnia długą trwałość użytkową i maksymalny zwrot z inwestycji.

Okres użytkowania systemu sygnalizacji pożarowej może zależeć od zaawansowania technologii w momencie zakupu systemu. Niektórzy klienci mogą nie ufać nowym technologiom nieposiadającym uprzedniej historii. Inni z kolei mogą obawiać się, że starsza technologia może okazać się przestarzała za rok czy dwa i zastąpiona nową wersją. Przy technologii MZX nie ma powodów do takich obaw, ponieważ części zamienne są stale dostępne, a w większości przypadków urządzenia projektowane w nowej technologii można instalować do starszych wersji systemów bez szkody dla funkcjonalności. Zapewnia to najdłuższy możliwy okres użytkowania systemów sygnalizacji pożarowej i znacznie obniża koszty posiadania w porównaniu z innymi systemami.

System sygnalizacji pożaru inwestor - użytkownikINWESTOR  – UŻYTKOWNIK

System sygnalizacji pożaru projektant - architektPROJEKTANT – ARCHITEKT

System-sygnalizacji-pożaru-instalator-serwisantINSTALATOR – SERWISANT

Elementy składoweSPRZĘT 

OPROGRAMOWANIE

System sygnalizacji pożatu - pliki do pobraniaDO POBRANIA

 

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco

Imię

Adres email

Wyrażam zgodę na otrzymywanie treści marketingowych. Nie spamujemy! więcej...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji dot. rezerwacji. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest operator serwisu firma Lanster Sp. zo.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Racławickiej 58.
...mniej