Zettler

TYCO Fire Protection Products zaprasza na cykl szkoleń certyfikujących w firmie LANSTER.

Szkolenia te uprawniają do projektowania, programowania, instalowania i użytkowania Systemu Sygnalizacji Przeciwpożarowej ZETTLER z technologią ZX i MZX. Na szkoleniu prowadzone są prezentacje oraz warsztaty na komponentach TYCO/ZETTLER. Wybrane zagadnienia podzielone są na trzy etapy adekwatnie do tego jak w zaawansowanym stopniu będzie uruchamiany system w projekcie. Szkolenie kierowane jest do naszych klientów oraz specjalistów w branży SSP.

Szkolenie I stopnia: MZX ENGINEERING

Architektura systemu, obsługa modułów, projektowanie systemu, instalacja i uruchomienie, podstawowe grupy funkcyjne w CONSYS, Szkolenie zapewnia klucz do oprogramowania MZX CONSYS odnawiany co roku oraz wsparcie techniczne przy projektach.
(pojemność szkolenia 8 osób, 3 dni, wymagany laptop z portem RS232 lub konwerter USB<>RS232, pendrive).

Szkolenie II stopnia: MZX CONSYS

Ustawianie central w sieci, Symulacja systemu, algorytmy grup funkcyjnych, przykłady zdarzeń, różne operacje na centralach i modułach wejścia wyjścia.
(pojemność szkolenia 6 osób, 3 dni, wymagana mobilna stacja robocza ~4GB pamięci ram z procesorem klasy ~intel core, port RS232 lub konwerter USB<>RS232, pendrive).

Szkolenie III stopnia: TXG ENGINEERING

Instalacja oprogramowania i konfiguracja, kompilacja programu wizualizującego dla użytkownika, testowanie oraz operacje na wykonanej konfiguracji. (pojemność szkolenia 6 osób, 3 dni, wymagana mobilna stacja robocza ~4GB pamięci ram z procesorem klasy ~intel core, port RS232 lub konwerter USB<>RS232, pendrive).

Zapytaj o wolne miejsce na najbliższym szkoleniu

 

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco

Imię

Adres email

Wyrażam zgodę na otrzymywanie treści marketingowych. Nie spamujemy! więcej...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji dot. rezerwacji. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest operator serwisu firma Lanster Sp. zo.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Racławickiej 58.
...mniej