ACO – otwarty system okablowania

322_2014-09-16_gniazdo-aco-plusACO Plus jest pierwszym na świecie kompletnym systemem okablowania strukturalnego oferującym parametry transmisyjne do 2 GHz. System ten, opracowany w laboratoriach firmy CommScope, jest najbardziej zaawansowanym technologicznie całościowym rozwiązaniem umożliwiającym jednoczesną i pewną transmisję kilku aplikacji na tym samym kablu czteroparowym (dane, głos, video, sygnały sterowania automatyką budynku, CATV itp). CommScope produkuje i dostarcza wszystkie elementy używane do budowy sieci, gwarantując tym samym spokój i parametry transmisyjne, jakich nie są w stanie zapewnić sprzedawcy oferujący komponenty od różnych producentów.

Wszystkie  rozwiązania CommScope  oferują  prawdziwie  otwartą  architekturę,  która  jest  solidną  podstawą do łatwej ewolucji systemu w kierunku nadchodzących technologii multimedialnych, wymagających dużo szerszego pasma przenoszenia niż będąca już standardem nowa kategoria 6A/klasa EA(500MHz). System ACO Plus to całościowe rozwiązanie uwielbiające duże prędkości. Wykorzystanie szerszego pasma tj. transmisji nawet do 2000MHz umożliwia zastosowanie prostszego sposobu kodowania, a co za tym idzie – czterokrotnie tańszych urządzeń! ACO Plus to obecnie jedyny kompletny system okablowania kategorii 7A/klasy FA otwarty na zmiany i przygotowany na nowe specyfikacje oraz przyszłe wymagania komitetów normalizacyjnych. Gotowy na “kat. 8”.

System ACO Plus to jedyne rozwiązanie, którego wydajność możesz skalować i rozbudowywać w zależności od swoich potrzeb.  Uniwersalne  zakończenie  kabla,  tzw.  8-pozycyjne  złącze  krawędziowe  nie  narzuca  żadnych  ograniczeń na pasmo przenoszenia, posiadając pozytywną charakterystykę do częstotliwości ponad 2GHz i pozwala w dowolnym czasie zmieniać interfejsy końcowe bez konieczności dokonywania zmian w rozszyciu kabla.

 

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco

Imię

Adres email

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies