AMP ACT III

Projektowanie systemów okablowania strukturalnego
104_2014-08-05_baner-amp-act3-ramka
Szkolenie AMP ACT III stanowi kolejny element programu kształcącego integratorów okablowania budynków, a także – kolejny element programu gwarancyjnego CommScope. Szkolenie jest skierowane do osób zajmujących się aktywnie projektowaniem systemów okablowania, dla konsultantów rozwiązań, inwestorów i inspektorów nadzoru, inspektorów budowlanych, użytkowników końcowych oraz wszystkich zainteresowanych, którzy posiadają dyplomy ukończenia AMP ACT I i AMP ACT II. Podczas szkolenia uczestnicy projektują fragment bądź cały system okablowania posiadając zestaw informacji brzegowych.

Szeroka gama wymagań normatywnych oraz możliwości ich interpretacji wraz z kompetentnym komentarzem jest podbudową teoretyczną, dla praktycznych ćwiczeń i koncepcji budowy sieci, które są opracowywane i dyskutowane w trakcie szkolenia. AMP ACT III to dwudniowy kurs, który indywidualnie przygotowuje projektantów do podejmowania decyzji związanych ze szczególnymi systemami, warunkami i środowiskami sieciowymi. W trakcie tego cyklu szkoleniowego jest położony szczególny nacisk na bazowy system okablowania oparty o normę oraz normatywne zasady budowy okablowania w oparciu o otwartą architekturę do przesyłania różnych protokołów sieci LAN. Po ukończeniu kursu i pozytywnej weryfikacji uczestnik otrzymuje dyplom imienny, uprawniający do projektowania systemów okablowania strukturalnego. Ukończenie kursu AMP ACT III jest warunkiem koniecznym do podpisania umowy i uzyskania przez firmę statusu ND&I (Licencjonowane Przedsiębiorstwo Projektowania i Instalacji TCommScope), koniecznego dla udzielania rozszerzonej 25-letniej gwarancji systemowej producenta TE25.

Prosimy o odesłanie formularza zgłoszeniowego i uregulowanie płatności  do 14 dni przed umówionym terminem szkolenia.

 

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco

Imię

Adres email

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies