NETCONNECT ACT

Integralnym elementem oferty CommScope w zakresie systemów okablowania strukturalnego jest cykl szkoleń powiązany w sposób bezpośredni z programem gwarancyjnym, którym obejmowane są instalacje wykonane przez certyfikowanych instalatorów CommScope.

 

Cykl szkoleń składa się z trzech elementów:


NETCONNECT ACT I
– Instalacja okablowania strukturalnego

NETCONNECT ACT II – Certyfikacja, wykrywanie I usuwanie usterek w systemach okablowania strukturalnego
NETCONNECT ACT III – Projektowanie systemów okablowania strukturalnego;

Wiedza zdobyta w trakcie szkoleń pozwala projektować i wykonywać systemy okablowania zgodnie z obowiązującymi standardami.

 

Kursy szkoleniowe NETCONNECT ACT pozwalają na dostęp do najwyższego poziomu wiedzy zagwarantowanego przez udział firmy CommScope w opracowywaniu norm międzynarodowych. Aktywne prace w komitetach normalizacyjnych pozwalają wyprzedzać o krok pojawianie się nowych światowych standardów, a olbrzymie środki przeznaczane na badania naukowe są gwarancją posiadania odpowiedniego potencjału wiedzy i doświadczeń w zakresie wdrażania i produkcji najlepszych systemów okablowania. Również w naszym kraju firma CommScope ma swoich przedstawicieli w Polskim Komitecie Normalizacyjnym (PKN), co stanowi solidne wsparcie dla naszych certyfikowanych instalatorów.


 

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco

Imię

Adres email

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies