Aruba Networks

Aruba Networks jest wiodącym dostawcą nowej generacji rozwiązań dostępu do internetu dla mobilnych sieci korporacyjnych. Najnowsza architektura Mobile Virtual Enterprise (MOVE) łączy infrastrukturę przewodową i bezprzewodową w jedną spójną sieć, dostępną dla podróżujących specjalistów, pracowników zdalnych, w siedzibie firmy i dla gości.
Clear Pass – Pionierskie rozwiązanie NAC

ClearPass zapewnia wgląd w twoją sieć, gwarantując jednocześnie bezpieczeństwo I kontrolę dostępu. Wszystko w ramach jednej platformy. Uzyskujesz podgląd wszystkich urządzeń mobilnych w sieci i pełną kontrolę nad dostępnymi dla nich treściami.

Jednak najważniejsza jest możliwość pracy z dowolną infrastrukturą sieciową i istniejącymi systemami bezpieczeństwa.

Aby zwiększyć wygodę użytkowania ClearPass posiada wbudowany szeroki zakres samoobsługowych funkcji bezpieczeństwa. Pozwala na bezpieczny dostęp do urządzeń użytkownika, zbudować gościnne Wi-Fi, a nawet ustawić współdzielenie dla Apple TV i Google Chromecast. Wszystko bez korzystania z pomocy technicznej.

ClearPass

Moc kontroli sieciowej ClearPass płynie z połączenia skalowalnego AAA z zarządzaniem politykami, dostępu do sieci gościnnej, bezpiecznego dostępu do urządzeń, sprawdzianu stanu urządzeń i pełnego zrozumienia kontekstowego. Dzięki wiedzy o roli użytkownika, urządzeniu, lokalizacji, uruchomionych aplikacjach, a także porze dnia możliwe jest wdrażanie odpowiednich polityk bezpieczeństwa, przyspieszenie wdrożenia urządzeń i strumieniowanie przez sieci przewodowe, bezprzewodowe i VPN.
AirWave

Zarządzanie siecią przez AirWave pozwala działom IT podnieść jakość użytkowania aplikacji i urządzeń dla #GenMobile w sieciach przewodowych i bezprzewodowych różnych dostawców.

W przeciwieństwie do tradycyjnego zarządzania siecią przez porty, AirWave pozwala skoncentrować się na użytkowniku z #GenMobile. Rozpoznawane jest kto podłączył się do sieci, gdzie, przez jakie urządzenia i jak wiele pasma potrzebuje.

Zapewniając wgląd we wszystkie aspekty połączenia, zarządzanie siecią AirWave pozwala na proaktywne planowanie przepustowości, wizualizację zachowań klientów i wykrycie możliwych kłopotów z aplikacjami zanim zostaną zgłoszone.

AirWave

Dzięki AirWave całe rozproszone przedsiębiorstwo – od sieci kampusowej po oddziały w mieście i na świecie – jest efektywnie zarządzane z jednego miejsca, co pozwala na zapewnienie zgodności z SLA.

AirWave może zarządzać strukturą LAN i WLAN zbudowaną nie tylko w oparciu o sprzęt Aruba Networks. Posiada możliwość  integrowania nowo powstającej sieci Aruba WLAN z istniejącą infrastrukturą złożoną z urządzeń m.in.: CISCO, HP ProCurve, Motorola, Avaya, 3Com, MERU, Dell, Juniper, Alcatel i wielu innych producentów.

Cechy specjalne oprogramowania:

Wykrywania urządzeń
Wizualizacja sieci – VisualRF
Wykrywanie niepożądanych AP – RAPIDS
Zarządzanie konfiguracją
Aktualizacja oprogramowania
Monitorowanie urządzeń oraz użytkowników w sieci
Raportowanie, analiza, diagnostyka i generowanie alarmów

 

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco

Imię

Adres email

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies