Audyt i doradztwo

Zawsze staramy się być elastyczni w dobieraniu rozwiązań, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Mamy duże doświadczenie w zakresie rozpoznawania  oraz analizowania  różnych  potrzeb. Nasz  wykwalifikowany zespół inżynierów służy  wiedzą i doświadczeniem na każdym etapie naszej współpracy. Aby być bliżej  naszych partnerów i ich potrzeb stworzyliśmy specjalną grupę przedstawicieli regionalnych, którzy zawsze na miejscu pomogą optymalnie dobrać rozwiązania od strony technicznej i finansowej. Poprowadzą nadzór w trakcie instalacji i przeprowadzą weryfikację jakości wykonanych prac. Wsparcie z naszej strony to oszczędność czasu i środków, łatwiejsze projektowanie, wykonawstwo i weryfikacja jakości zainstalowanej sieci.
Obecnie Lanster to centrum doradztwa technicznego CommScope w Polsce.
W  jednym  miejscu  skupiamy  wieloletnie  doświadczenia  technologiczne  firmy CommScope, a co za tym idzie – dostarczamy najbardziej stabilne i elastyczne w budowie systemy infrastruktury do transmisji danych. Oferujemy rozwiązania zgodne ze standardami międzynarodowymi i lokalnymi, uwzględniające  modularność  i  powszechność  występowania.  Udział naszych inżynierów  w  komitetach  normalizacyjnych  pozwala  nam  nie  tylko wyprzedzać przyszłe standardy, ale również aktywnie uczestniczyć w ich opracowywaniu. Dzięki temu projektujemy najlepsze rozwiązania i kształtujemy technologie, które dla naszych Klientów są gwarantem sukcesu.
 

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco

Imię

Adres email

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies