Bezpieczeństwo personelu

Chciałbyś zwiększyć bezpieczeństwo personelu?
  • Skuteczne rozwiązania do zgłaszania zagrożeń dla personelu
  • Używane setkach placówek na terenie całej Europy
  • Lekkie i wytrzymałe sygnalizatory
  • Archiwizacja informacji na temat zdarzeń
  • Sieć Zetsafe zapewniająca integralność systemu
Troska o pacjentów, odwiedzających oraz personel

Właściwie zaprojektowany system zgłaszania zagrożeń dla personelu ma nieocenioną wartość dla osób pracujących w trudnych warunkach.

Pracownicy będący w ciągłym ruchu mogą uruchomić alarm, korzystając z przenośnych nadajników. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby system wyzwolił alarm, powiadomił ochronę i zapewnił szybką reakcję w miejscu wystąpienia incydentu.
Najważniejsze funkcje systemu zgłaszania zagrożeń dla personelu działającego na podczerwień (IR):

  • Sygnalizatory – lekkie, wytrzymałe i dyskretne
  • Pozwalają precyzyjnie określić miejsce wystąpienia alarmu
  • Dźwiękowe i wizualne wskazanie niskiego poziomu baterii
  • Dwa poziomy zagrożenia: potrzeba wsparcia oraz napad

 

Zetsafe – bezpieczeństwo i wydajność

Sieć Zetsafe

Zetsafe to solidna i niezawodna sieć szkieletowa. Funkcja wstecznej kompatybilności pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Niskie koszty utrzymania
Jesteśmy dumni z szerokiej gamy oferowanych przez nas części zapasowych. W naszej ofercie znajdują się między innymi przednie panele,które eliminują konieczność nabycia całego urządzenia.

Szybki zwrot z inwestycji dzięki systemowi lokalizacji w czasie rzeczywistym (RTLS)
System pozwala na automatyczne kontrolowanie stosowania się personelu medycznego do przestrzegania zasad higieny rąk, dzięki monitorowaniu urządzeń dozujących oraz ich użytkowników. Można również wyświetlić raporty obejmujące wybranych pracowników w określonych lokalizacjach i w dowolnym przedziale czasu.
Zobacz nagranie

Chęć spełniania potrzeb branży medycznej pozwoliła nam stworzyć ofertę produktów służących do komunikacji w opiece zdrowotnej. Podczas jej przygotowywania koncentrujemy się na bezpieczeństwie i niezawodności naszych systemów. Naszym kolejnym priorytetem jest oszczędność czasu i pieniędzy, czyli zwiększenie efektywności placówek medycznych.


 

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco

Imię

Adres email

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies