CEMsystems

CEM Systems jest wiodącym dostawcą systemów kontroli dostępu oraz zintegrowanych systemów zarządzania bezpieczeństwem. Firma CEM posiada ponad 25 lat doświadczenia w branży zabezpieczeń i informatycznej. Produkuje ona zarówno oprogramowanie, jak i sprzęt, oferując najbardziej zaawansowane, elastyczne i niezawodne systemy dostępne na rynku.

Rozwiązania CEM są skierowane do wielu różnych sektorów przemysłu oraz do zakładów różnej wielkości — instalowano je z powodzeniem na całym świecie w portach lotniczych, portach morskich, zakładach petrochemicznych, uniwersytetach, siedzibach firm oraz w innych miejscach. Rozwiązania firmy CEM Systems są stale udoskonalane i są w stanie sprostać najbardziej złożonym wymogom bezpieczeństwa. Zapewniają one wysoką stabilność i niezawodność w instalacjach, gdzie bezpieczeństwo ma znaczenie krytyczne.

Firma CEM przygotuje nowatorskie rozwiązanie w zakresie kontroli dostępu, które spełni Państwa wymagania — od małego budynku po duży zakład rozmieszczony w kilku placówkach.

    Główne zalety systemu CEM:

  • Zaawansowane technologicznie rozwiązania o dowiedzionej skuteczności
  • Innowacyjne produkty wysokiej jakości
  • Elastyczność, zapewniająca możliwość dostosowania do indywidualnych wymagań klientów
  • Wysoki stopień integracji z systemami innych producentów
  • Sprawna i skuteczna przed oraz posprzedażna obsługa klienta
  • Zaawansowany system kontroli dostępu i zarządzania bezpieczeństwem AC2000
Przydatne linki:
 

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco

Imię

Adres email

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies