Data Center

Data Center

To centrum „przetwarzania danych” dzisiejszego biznesu. Poprzez wymagania takie jak dostępność 24h na dobę przez 365 dni w roku, infrastruktura pasywna odgrywa znaczącą rolę przy zapewnieniu nieprzerwanego dostępu do zasobów data center.

CommScope zapewnia specjalnie opracowane rozwiązania infrastruktury dla Twojego data center. Wszystkie systemy wzajemnie się uzupełniają, by stworzyć solidną infrastrukturę o wydajności która daleko wykracz poza standardowe wymagania wykorzystywanych protokołów komunikacyjnych.

CommScope dostarcza systemy okablowania przeznaczone dla data center które zapewniają użytkownikowi gwarancję osiągnięcia najwyższej wydajności i niezawodności. Współpracuje z najlepszymi producentami urządzeń IT w zakresie udostępniania swoich technologii złącz do zastosowania w serwerach, macierzach dyskowych i wszelkich urządzeniach sieciowych.

 

Rozwiązania CommScope wyprzedzają potrzeby połączeniowe obecnych aplikacji, gwarantując użytkownikowi bezpieczeństwo inwestycji oparte gwarancją TE25.

infrastruktura data center INFRASTRUKTURA DATA CENTER

rozwiazania miedziane ROZWIĄZANIA MIEDZIANE

rozwiązania światłowodowe ROZWIĄZANIA ŚWIATŁOWODOWE

zarządzanie itiliims ZARZĄDZANIE ITIL/IIMS

szafy teleinformatyczne STELAŻE KABLOWE I SZAFY HD

kanaly fiber guide system KANAŁY FIBER GUIDE SYSTEM

szafa OPTYMALIZACJA POŁĄCZEŃZastosowania systemów TE Connecitivity:
 
  • Przyśpiesza uruchomienie nowych struktur kablowych
  • Podnosi efektywność zarządzania infrastrukturą kablową
  • Pozwala zaoszczędzić miejsce w serwerowni
  • Zmniejsza zapotrzebowanie na zużycie energi
  • Wsparcie dla aplikacji 10, 40, 100Gb/s
  • Umożliwiają łatwy sposób montażu i demontażu
  • Gotowe do ponownego użycia w innym miejscu
  • Nie zawierają ołowiu, są zgodne z dyrektywami RoHS oraz najnowszymi trendami Green IT-Jeden dostawca kompletnych rozwiązań popartych solidnym serwisem

 

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco

Imię

Adres email

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies