Elektroniczna paszportyzacja połączeń AMPTRAC™

Składniki systemu AMPTRAC™

amptrac_zlaczeAnalizator AMPTRAC™: Urządzenie, które śledzi połączenia pomiędzy czujnikami sensorowymi i komunikuje się z bazą danych AMPTRAC™ICM.
Kable we/wy: Łączą kontakty sensorowe (z panela lub urządzenia aktywnego) do modułu skanującego.
Moduł skanujący AMPTRAC™:moduł instalowany pomiędzy kablem we/wy, a kablem krosowym podłączonym do analizatora, jego zadaniem jest kodowanie sygnału z kabla we/wy (złącze 24 pin) na 8 żyłowy kabel skrętkowy (złącze RJ45).
Panele krosowe AMPTRAC™: Panele krosowe ze zintegrowanymi czujnikami sensorowymi.
Paski sensorowe AMPTRAC™: Czujniki sensorowe, które są integrowane z portami urządzenia aktywnego.
Kable krosowe AMPTRAC™: Połączenie pomiędzy portami panela krosowego i urządzenia aktywnego wykonane jest kablem krosowym, który posiada dodatkowy 9 przewód wykorzystywany do realizacji połączenia pomiędzy czujnikami sensorowymi.
Oprogramowanie ICM: Oprogramowanie firmy CommScope, zarządzające analizatorami i zbierajace informację o połączeniach z analizatorów, a następnie przekazujące tą informację do modelu infrastruktury sieciowej opisanej w bazie danych.
Serwer AMPTRAC™: Wysokiej klasy komputer (często montowany w stelażu 19”), na którym działa oprogramowanie ICM.

 

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco

Imię

Adres email

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies