HID Omnikey

hid_baner_glowny_plaski

HID Global – zaufanym lider w dziedzinie produktów, usług i rozwiązań związanych z tworzeniem, zarządzaniem i wykorzystaniem bezpiecznych identyfikatorów dla milionów użytkowników na całym świecie. Uznawany i ceniony za solidną jakość, innowacyjne projekty i przywództwo w przemyśle HID Global  jest dostawcą produktów i usług  dla producentów, integratorów i programistów obsługujących różne rynki, które obejmują kontrolę dostępu fizycznego oraz bezpieczeństwo IT.  Użytkownikami końcowymi  rozwiązań firmy HID Global są tysiące klientów, firm i organizacji z niemal wszystkich sektorów przemysłu.

Siedziba firmy znajduje się w Austin w Teksasie, HID Global posiada ponad 2200 pracowników na całym świecie z międzynarodowych biur, które obsługują ponad 100 krajów. HID Global posiada zakłady produkcyjne w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Azji i Europie, a także centra badawczo rozwojowe na całym świecie.

 

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco

Imię

Adres email

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies