Producenci

Decydując się na współpracę z nami otrzymują Państwo rozwiązanie na miarę swoich potrzeb z najwyższej jakości komponentów. Wieloletnie i sukcesywne współdziałanie z naszymi partnerami pozwala nam dobrać najlepsze rozwiązania i osiągnąć 100% Państwa zadowolenia.


 • PANDUIT

  Panduit jest właściwym partnerem do rozwoju Twojej firmy. W ciągu 60 lat nieustannego rozwoju, nasi eksperci w dziedzinie infrastruktury opracowali ponad 2000 patentów na całym świecie. Jesteśmy obecni w 112 krjach.
  Panduit w 100% jest własnością prywatną i całkowicie niezależną, co oznacza, że jesteśmy odporni na zawirowania giełdowe.
  www.panduit.com


 • COMMSCOPE

  CommScope - niewątpliwie największy i najlepszy na świecie producent rozwiązań sieciowych na rynku. Połączone doświadczenia firm AMP Netconnect, ADC/Krone i Raychem zapewniają użytkownikowi gwarancję osiągnięcia najwyższej wydajności i niezawodności dostarczanych rozwiązań sieciowych.


 • CEM SYSTEMS

  CEM Systems to wiodący dostawca systemów
  kontroli dostępu i w pełni zintegrowanych systemów zarządzania bezpieczeństwem, na których można polegać.

 • FLUKE NETWORKS

  Fluke Networks to jedna z firm należąca do koncernu FLUKE Corporation mającego siedzibę główną w Everett w stanie Waszyngton USA. Zatrudniając ponad 800 osób na całym świecie i oferujac nowatorskie rozwiązania w ponad 50 krajach firma FLUKE Networks stała się liderem z zakresu instalacji, monitoringu, certyfikacji, testowania, analiz sieci miedzianych, światłowodowych oraz bezprzewodowych.

 • HID OMNIKEY

  Zaufany lider w dziedzinie produktów, usług i rozwiązań związanych z tworzeniem, zarządzaniem i wykorzystaniem bezpiecznych identyfikatorów dla milionów użytkowników na całym świecie. Uznawany i ceniony za solidną jakość, innowacyjne projekty i przywództwo w przemyśle HID Global jest dostawcą produktów i usług dla producentów, integratorów i programistów obsługujących różne rynki, które obejmują kontrolę dostępu fizycznego oraz bezpieczeństwo IT.


 • HEWLETT PACKARD

  Hewlett Packard Enterprise HPE to amerykańska międzynarodowa firma technologiczna informacji przedsiębiorstwa z siedzibą w Palo Alto, Kalifornia, założona w dniu 1 listopada 2015 roku w ramach podziału firmy Hewlett-Packard. HPE jest organizacją biznesu koncentruje się w czterech działach: serwery, przechowywanie danych, sieci, doradztwo i wsparcie.


 • EXTREME

  Firma Extreme Networks Inc., wraz ze spółkami zależnymi, jest liderem na rynku rozwiązań sieciowych wspieranych oprogramowaniem, które przeznaczone są dla klientów korporacyjnych. W ramach całościowego rozwiązania obejmującego obszar od centrum danych po punkt dostępowy. Firma Extreme projektuje, opracowuje i produkuje sprzęt dla przewodowej i bezprzewodowej infrastruktury sieciowej oraz tworzy oprogramowanie do zarządzania siecią, obsługi polityk, analityki, bezpieczeństwa i kontroli dostępu.
  www.extremenetworks.com


 • ITRACS

  Jest światowym liderem rozwiązań Convereged Physical Infrastructure Management ™ (CPIM®)od 1980 roku. Przez ponad 25 lat iTRACS koncentrował się na poprawie wydajności i sprawności infrastruktury informatycznej. Dzisiaj rozwiązania iTRACS można spotkać w wielu Centrach Przetwarzania Danych na całym świecie. Rozwiązania firmy iTRACS pomagają w optymalizacji kosztów związanych z utrzymaniem infrastruktury IT.

 • INTEL

  Największy na świecie producent układów scalonych oraz twórca mikroprocesorów z rodziny x86, które znajdują się w większości komputerów osobistych. Intel istnieje na rynku od 1968 roku, a portfolio tej firmy jest bardzo obszerne. W 2012 roku podpisaliśmy umowę o współpracy w zakresie rozwiązań software’owych.

 • ZETTLER

  To bardziej tradycja w innowacjach detekcji pożarów niż marka, fabryka została założona w Monachium w 1877 roku przez Aloisa Zettlera który stał się znany z detekcji pożaru oraz wyposażeniu szpitali w tzw. light call czyli pilota dla pacjenta który chce wezwać pielęgniarkę lub sterować oświetleniem.

 • AMERICAN DYNAMICS

  American Dynamics od 1970 w roku kiedy to powstała jako spółka „DVR and matrix switcher” działa po dzień dzisiejszy i reprezentuje sektor monitoringu wizyjnego a w szczególności najnowsze rozwiązania działające w oparciu o protokół IP. To zaufana marka wywodząca się i prężnie rozwijająca na rynkach światowych.

 • EXACQ TECHNOLOGIES

  Firma Exacq Technologies, od momentu powstania w 2002 roku aspiruje do miana wiodącego producenta oprogramowania Video Managment System (VMS) i serwerów wykorzystywanych do nadzoru wideo. ExacqVusion to platforma oprogramowania VMS znana z łatwości obsługi oraz skalowalności.

 • KANTECH

  Kantech to firma zajmująca się priojektowaniem, sprzedażą i obsługą zintegrowanych technologii kontroli dostępu. Od momentu powstania w 1986 Kantech stawia na niezadodność, łatwość obsługi i skalowalność swoich rozwiązań.

 • SOFTWARE HOUSE

  Software House™, technologie stworzone przez tą firmę zostały zainstalowane w ponad 5500 instalacji na całym świecie. Ponad 170 firm z listy „Fortune 500” korzysta z rozwiązania służącego do integracji systemu kontroli dostępu oraz zarządzania bezpieczeństwem C • CURE. Software House™

 • ELPAS

  Elpas to firma zajmująca się ptojektowaniem i produkcją zaawansowanych rozwiązań służących do monitorowania oraz lokalizacji ludzi i przedmiotów. Od 1993 roku Elpas reprezentuje nowoczesność i niezawodność. RFID (Radio Frequency Identification) – identyfikacja w czasie rzeczywistym. RTLS (Real Time Location System) – lokalizacja w czasie rzeczywistym.

 • ARUBA

  Aruba Networks jest wiodącym dostawcą nowej generacji rozwiązań dostępu do internetu dla mobilnych sieci korporacyjnych. Najnowsza architektura Mobile Virtual Enterprise (MOVE) łączy infrastrukturę przewodową i bezprzewodową w jedną spójną sieć, dostępną dla podróżujących specjalistów, pracowników zdalnych, w siedzibie firmy i dla gości.

 

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco

Imię

Adres email

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies