Profilaktyka zakażeń szpitalnych

ZETTLER – lider w zakresie profilaktyki zakażeń szpitalnych
  • Ochrona antybakteryjna, która nie ulegnie
    zużyciu…
  • Profilaktyka zakażeń szpitalnych
  • Łatwe czyszczenie powierzchni
  • Kontrola stosowania środków do higieny rąk
  • Monitorowanie kontaktu z pacjentami

Ochrona, która nie ulegnie zużyciu…

Zakażenia związane z opieką zdrowotną (HAI) to zakażenia, do których dochodzi w wyniku zabiegów leczniczych. Nasze nowe, montowane w pomieszczeniach urządzenia wykonane są w całości z antybakteryjnego tworzywa sztucznego. Gwarantuje to znacznie większą ochronę, w porównaniu do innych rozwiązań, gdzie warstwa antybakteryjna jest zaledwie zewnętrzną powłoką, która w trakcie normalnej eksploatacji łatwo ulega starciu.

System pozwala na automatyczne kontrolowanie stosowania się personelu medycznego do przestrzegania zasady higieny rąk, dzięki monitorowaniu urządzeń dozujących oraz ich użytkowników. Można również wyświetlić raporty obejmujące wybranych pracowników w określonych lokalizacjach i w dowolnym przedziale czasu.

Wirus MERS – identyfikacja potencjalnego zagrożenia

Gdy w szpitalu w Munster (stan Indiana, USA) odnotowano pierwszy przypadek śmiercionośnego wirusa MERS w Stanach Zjednoczonych, jednym ze środków, które wykorzystano do określenia grupy osób potencjalnie zakażonych, był szybki raport sporządzony przez system lokalizacji w czasie rzeczywistym (RTLS). Dr Alam Kumar, dyrektor ds. informacji medycznej w lokalnym szpitalu, udzielił następującego komentarza: „Możemy wskazać z dokładnością do sekundy, jak długo określone osoby miały kontakt z pacjentem i ile czasu przebywały w pomieszczeniu, a także podzielić się tymi danymi z Centrum Kontroli i Prewencji Chorób (CDC)”.
Zobacz nagranie

Chęć spełniania potrzeb branży medycznej pozwoliła nam stworzyć ofertę produktów służących komunikacji w opiece zdrowotnej. Podczas jej przygotowywania koncentrujemy się na bezpieczeństwie i niezawodności naszych systemów. Naszym kolejnym priorytetem jest oszczędność czasu i pieniędzy, czyli zwiększenie efektywności placówek medycznych. 

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco

Imię

Adres email

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies