Intermarche w Swadzimiu k/Poznania

PLACÓWKI HANDLOWE
Prezes Low Voltage Solutions Pan Karol Żebrowski poinformował o podpisaniu umowy i rozpoczęciu prac instalacyjnych w zakresie systemu okablowania strukturalnego.
W nowo budowanym centrum dystrybucyjno-magazynowym oraz budynku biurowym InterMarche w Swadzimiu k/Poznania na łącznej powierzchni przekraczającej 127 tys. metrów kwadratowych wykonanych zostanie ponad 1200 linii w kategorii 6A oraz szkielet światłowodowy jednomodowy w oparciu o produkty CommScope.

Dodatkowo firma LANSTER wykonała symulację rozmieszczenia punktów dostępowych WiFi w magazynach wysokiego składowania, co w dalszym etapie zostanie zweryfikowane pomiarami propagacji na obiekcie. Lanster wykona również pełną dokumentacją projektową instalacji WLAN w budynku biurowym.

www.lvs.com.pl

 

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco

Imię

Adres email

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies