Izba skarbowa Wrocław

URZĘDY

Pan Grzegorz Banach z firmy Hoffman A.D. poinformował o zakończeniu instalacji okablowania strukturalnego CommScope Kat.7A w Izbie Skarbowej we Wrocławiu.

Nasza Firma Partnerska wykonała tam obok uniwersalnego okablowania sieciowego ACO Plus w technologii otwartej, również inne systemy niskoprądowe oraz dostarczyła urządzenia aktywne HP. Po udanych negocjacjach, już w trakcie prac aktywnie uczestniczyliśmy jako wsparcie i pomoc techniczna, przekazując swoją wiedzę w zakresie prawidłowego montażu i pomagając wykonawcy w optymalizacji oraz weryfikując w trakcie instalacji jakość prac montażowych. Najwyższa jakość instalacji oraz komponentów pasywnych zakończonej instalacji została potwierdzona udzieleniem przez Producenta (CommScope) Certyfikatu 25-letniej gwarancji systemowej TE25 na długi czas przed terminem odbioru. Warto zaznaczyć, że weryfikacja końcowa okablowania dokonana przez Producenta (obowiązkowa przed udzieleniem przez niego gwarancji bezpośrednio Użytkownikowi/Inwestorowi) nie wykazała konieczności przeprowadzenia żadnych poprawek. Dowodzi to, obok profesjonalizmu Pracowników firmy Hoffman A.D., również doskonałej organizacji i koordynacji prac. W zeszłym tygodniu odbył się oficjalny odbiór budynku i przekazanie go do użytkowania, a od dzisiaj urzędnicy przyjmują już swoich petentów w nowej siedzibie.

www.hoffman.wroc.pl

 

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco

Imię

Adres email

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies