Urząd marszałkowski w Poznaniu

URZĘDY

Niezmiernie miło nam poinformować, że Nasz certyfikowany partner firma IB Systems Sp. z o.o. z Poznania zakończyła prace instalacyjne w nowej siedzibie Urzędu Marszałkowskiego i Sejmiku Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

 W ramach prac zainstalowano ponad 4500 linii kategorii 7A, budynkowy szkielet światłowodowy oparty o włókna wielomodowe OM3 oraz bardzo zaawansowaną technologicznie serwerownię w której wykorzystano rozwiązania dedykowane dla tego typu środowisk (MRJ21 oraz MPOptimate). Całość systemu na obiekcie uzupełniona została o system monitorowania warstwy fizycznej w czasie rzeczywistym IIMS AMPTRAC. System został poddany gruntownej weryfikacji ze strony producenta CommScope pod kątem jakości i estetyki wykonania oraz uzyskał 25-letnią gwarancję systemową producenta.

Należy podkreślić, że jakość wykonanych prac przez firmę IB Systems Sp. z o.o. w zakresie systemu okablowania strukturalnego jest wzorcowa, co cieszy tym bardziej, że jest to jeden z pierwszych a na pewno największy w naszym kraju system który został w pełni zrealizowany w oparciu o komponenty kategorii 7A.
 

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco

Imię

Adres email

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies