Aktualności

ZETTLER Roadshow 2017 - podsumowanie

Poznań, Łódź, Gdańsk i Warszawa tak wyglądała tegoroczna trasa Zettler Truck Roadshow w Polsce. W połowie października mieliśmy okazję zorganizować przy współpracy z naszymi partnerami technologicznymi (Johnson Controls, CommScope, TOA) jedno z ciekawszych wydarzeń związanych z systemami budynkowymi w kraju. Podczas pokazów i prelekcji uczestnicy tego wydarzenia mogli poznać Nasze rozwiązania zarówno od strony teoretycznej jak i praktycznej. Premierę miała też nowa centrala pożarowa Zettler Profile Flexible, która funkcjonalnością oraz niezawodnością znacząco przewyższa swoją konkurencję.

Spotkaniom jak zwykle towarzyszyło duże zainteresowanie profesjonalnymi systemami bezpieczeństwa budynkowego i miła atmosfera. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w wydarzeniu i życzymy dalszej owocnej współpracy.

Zarząd Lanster Sp. z o.o.

 

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco

Imię

Adres email

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies