Rozwiązania miedziane

Fabrycznie zakończone systemy połączeń miedzianych typu Plug&Go

CommScope oferuje obecnie dwa bardzo wydajne, błyskawiczne  w  montażu  i  super-funkcjonalne  w  użytkowaniu  rozwiązania kasetowe typu Plug&Go: system MRJ21 XG oraz system Σ-Link.

rozwiazania_data_center_miedziane_obraz to system kasetowy typu Plug&Go. Zapewnia rozszerzoną wydajność dla obecnych i przyszłych aplikacji do 10 Gigabit Ethernetu włącznie. Dostępność systemu  w  wersji  ekranowanej  od  początku  do  końca, gwarantuje  wyższą niezawodność  transmisyjną i  lepszą  ochronę, szczególnie  w  środowiskach o  dużej  koncentracji  łączy  oraz  takich,  w  których  mogą  wystąpić  zakłócenia elektromagnetyczne. Rozwiązanie to jest dostępne również w wersji z nieekranowanymi kablami: w tym przypadku wykorzystuje najwyższej jakości selekcjonowane kable wieloparowe o doskonałych parametrach, fabrycznie zakończone złączami  MRJ21.  System  oferuje  prosty  sposób  bezpośredniego  łączenia  paneli,  który  jest  zoptymalizowany  dla zastosowań w serwerowniach, centrach przetwarzania danych (DATA CENTER), architekturach Storage Area Networks (SAN), a także w różnych innych strefach okablowania strukturalnego.

Rdzeniem systemu jest innowacyjny interfejs MRJ21 – ekranowane złącze wysokiej gęstości i wydajności. Niezawodnie dla 1Gb/s integruje ono do 6 kanałów 1000Base-T lub dla 10Gb/s 4 kanały 10GBase-T na jednym kablu w ramach jednego interfejsu typu „Plug&Go” (połącz i działaj) i z tego powodu stanowi najszybszy sposób instalacji oraz gwarantuje niezawodne połączenia i ich największą elastyczność. Dzięki takiej budowie cały system może być rozbudowany, zrekonfigurowany lub zdemontowany, przeniesiony do nowej lokalizacji i ponownie zainstalowany w minimalnym okresie czasu, przy jednoczesnym 100% wykorzystaniu całego sprzętu pasywnego bez utraty jakiejkolwiek funkcjonalności i jakości połączeń.

rozwiazania_data_center_obraz2

Panele MRJ21 w wersji CommScope zapewniają możliwość integracji w ramach inteligentnej infrastruktury zarządzania w czasie rzeczywistym juz na poziomie warstwy fizycznej. Hybrydowe wersje kabli połączeniowych MRJ21/RJ45 oraz MRJ21/RJ21 umożliwiają łatwe (włącz i działaj) rozwiązanie dla usług wymagających reprezentacji aktywnych portów urządzeń na pasywnej części okablowania. Jako kompletne rozwiązanie, system połączeń MRJ21 XG jest chroniony 25 letnią gwarancją.

AMP Σ-Link (Sigma-Link) to fabrycznie zakończone rozwiązanie kasetowe, stworzone do szybkiej i prostej instalacji dla aplikacji o bardzo wysokich prędkościach. Pozwala na błyskawiczne zbudowanie łączy transmisyjnych o gwarantowanej prędkości od 1 do ponad 40Gb/s (w zależności od wybranej wersji zakończeniowej). Wszystkie połączenia systemu Σ-Link są sprawdzane i testowane na wydajność już podczas produkcji. System przeznaczony jest dla wymagających i szybkich operacji zarówno w lokalnych serwerowniach, jak i DATA CENTER. Wszystkie komponenty systemu są w pełni zgodne z standardami TIA/EIA 942 oraz EN 50173-5, specyfikującymi warunki pracy centrów przetwarzania danych.

Jako rozwiązanie redukujące przestrzeń potrzebną na okablowanie oraz czas instalacji, Σ-Link może zostać z powodzeniem wdrożony w DATA CENTER do połączenia serwerów z punktami dystrybucji okablowania. W mniejszych serwerowniach za  pomocą  zakończonych  wiązek  kablowych  Σ-Link,  realizuje  się  najczęściej  połączenia  serwerów  z  przełącznikami sieciowymi. W biurowych warunkach rozwiązanie to znajduje zastosowanie do prowadzenia okablowania w otwartych przestrzeniach biurowych z podłogą podniesioną lub sufitem podwieszanym, w których istnieje potrzeba instalacji wielokrotnych gniazd użytkownika (MUTO). Jako  kompletne  rozwiązanie,  system  połączeń  Σ-Link  jest  chroniony  25  letnią  gwarancją.

System Sigma-Link

 

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco

Imię

Adres email

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies