Rozwiązania światłowodowe

Fabrycznie zakończone systemy połączeń światłowodowych typu Plug&Go

Firma CommScope ma ponad 15 lat doświadczeń w produkcji wielowłóknowych złączy typu MPO. Dlatego dzisiaj jest w stanie zaoferować dwa stabilne, łatwe i szybkie w montażu oraz super-funkcjonalne w użytkowaniu rozwiązania kasetowe typu Plug&Go: klasyczny system MPO oraz niskostratny system MPOptimate.
mpo
System MPO
jest doskonałym wyborem dla różnych aplikacji światłowodowych. Modułowe elementy składowe systemu, fabrycznie wykonane, w postaci zamkniętych kaset połączeniowych oraz zakończonych kabli z interfejsem MPO, dostępnych w różnych wykonaniach, są kluczem do szybkich zmian, łatwej instalacji oraz całościowej efektywności i elastyczności infrastruktury połączeń światłowodowych. Testowane w ostatniej fazie produkcji kasety i kable połączeniowe są podstawowymi komponentami potrzebnymi do skompletowania całej sieci. Jako kompletne rozwiązanie, system MPO jest chroniony 25 letnią gwarancją CommScope.

Sercem systemu jest wielowłóknowe złącze MPO. Jest ono fabrycznie zakańczane i testowane. Daje to 100% pewności doskonałego działania. Ostatnie osiągnięcia inżynierów CommScope oraz olbrzymie doświadczenia i praktyczna znajomość wyzwań związanych z transmisjami najszybszych protokołów przez światłowody, pozwoliły znacznie zwiększyć wydajność nowego systemu MPOptimate. Nowa wersja systemu kasetowego wykazuje nie tylko znacznie niższe straty tłumienności niż w klasycznym systemie MPO, ale także wyższy poziom zdolności do tłumienia mocy sygnału odbitego (tłumienności wstecznej – RL). Dzięki temu możliwa stała się realizacja wielokrotnych połączeń pomiędzy urządzeniami transmisyjnymi, które są wykorzystywane w serwerowniach czy centrach przetwarzania danych. Cały system MPOptimate został opracowany i zoptymalizowany do niezawodnych i szybkich operacji przełączeniowych w centrach przetwarzania danych oraz  serwerowniach, gdzie główne wymagania dotyczą zwiększonej redundancji, jeszcze większej skalowalności, a także oszczędności miejsca i kosztów.

Jako kompletne rozwiązanie, system połączeń MPOptimate jest chroniony 25 letnią gwarancją CommScope.

Instalacja i polaryzacja : Jak w każdym światłowodowym systemie, łącze od źródła sygnału (Tx) musi być skierowane do odbiornika (Rx). W łączu zrealizowanym na komponentach MPO, ten przekros jest zapewniony przez zastosowanie 1 kasety „z przekrosem” (dopóki oczywiście inne elementy realizują połączenie „na wprost”). Niezależnie od tego do działania systemu potrzebny jest taki stan połączeń, w którym całkowita liczba przekrosów pozostaje nieparzysta.
mpo2

mpograf

Pomieszczenie wejściowe EF-Entrance Facility

Panel FOMS-FPS-HD

 

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco

Imię

Adres email

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies