SECURITY HUB

AC2000 Security HUB od CEM Systems to kompleksowy program do centralnego zarządzania bezpieczeństwem oraz zdarzeniami w systemie kontroli dostępu AC2000.

Dzięki nowoczesnemu i intuicyjnemu interfejsowi, Security Hub zapewnia pracownikom ochrony elastyczne i skuteczne narzędzie do zapewnienia pełnej interoperacyjności pomiędzy wszystkimi elementami systemów bezpieczeństwa, zmniejszenie czasu reakcji na zdarzenia krytyczne i uproszczenie operacji związanych z bezpieczeństwem.

AC2000 Security Hub zawiera konfigurowalne dedykowane aplikacje, w tym dynamiczne przetwarzanie alarmów, wysoce konfigurowalny panel roboczy, raportowanie eskalacji alarmów, mechanizm przyczynowo-skutkowy zdarzeń, wbudowany interfejs wideo i wiele więcej, aby zapewnić w pełni skalowalne środowisko zarządzania bezpieczeństwem na wielu monitorach.

 

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco

Imię

Adres email

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies