Usługi

Proponujemy optymalne i najbardziej technologicznie zaawansowane rozwiązania oraz fachową pomoc techniczną między innymi poprzez usługi z zakresu: audytu, doradztwa, projektowania, nadzoru, prowadzenia warsztatów praktycznych oraz labolatorium światłowodowego.
LANSTER to dostawca produktów i rozwiązań sieciowych, to nowoczesna firma posiadająca potężne zaplecze technologiczne w światowym koncernie CommScope. Połączone doświadczenia firm wchodzących w skład tej korporacji sięgające nierzadko dalej niż ćwierć wieku wstecz, pozwalają nam dzisiaj proponować oraz dostarczać najbardziej stabilne i elastyczne w rozbudowie systemy teleinformatyczne wykorzystujące transmisje miedziane i światłowodowe.
Nasza dewiza to dostarczenie klientom najlepszych rozwiązań sieciowych jakie kiedykolwiek zostały opracowane.

feature3

Kalibracja

Jako jedni z nielicznych do pomiarów sieci LAN wykonujemy mierniki Fluke Networks posiadające aktualne certyfikaty kalibracji. Oznacza to że wyniki są w 100% zgodne z obowiązującą normą ISO-9001.

uslugi-lanster-ok-300x276

Projektowanie sieci

Projektanci Lanster stworzą indywidualny projekt pod każdą infrastrukturę spełniającą potrzeby klienta. Projekty sieci LAN wykonywane są w oparciu o najnowsze i najświeższe rozwiązania techniczne takich producentów jak Hewlett-Packard , CommScope, Fluke Networks. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wykonane projekty sprawiają, że klient otrzymuje produkt końcowy najwyższej jakości co gwarantuje mu długotrwałe i niezakłócone działanie.

certyfikacja-sieci-lan

Pomiary sieci LAN z Lanster

Zespół Lanster tworzą specjaliści od inżynierii sieci. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oraz wykrywaniu defektów sieci LAN oraz Wi-Fi sprawa, że pomiary sieci LAN są pewne. Dokonujemy pomiarów na terenie całego kraju certyfikowanymi urządzeniami z rodziny Fluke Networks. Jesteśmy w stanie dokonać pomiarów wszystkich dostępnych producentów sieci teleinformatycznych. Pomiary wykonywane przez nas są dostarczane do klienta w postacie zabezpieczonych plików.

Certyfikacja sieci

Firma Lanster przeprowadza pomiary sieci Lan certyfikowanymi urządzeniami marki Fluke Networks niezbędne do uzyskania gwarancji producenta systemu okablowania strukturalnego. Pomiary wykonywane są na terenie Warszawy, Krakowa, Poznania oraz po wcześniejszym umówieniu również w całym kraju. Certyfikujemy systemy sieci lan miedziane oraz światłowodowe.

 

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco

Imię

Adres email

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies