Zettler

TYCO Fire Protection Products zaprasza na cykl szkoleń certyfikujących w firmie LANSTER.

Szkolenia te uprawniają do projektowania, programowania, instalowania i użytkowania Systemu Sygnalizacji Przeciwpożarowej ZETTLER z technologią ZX i MZX. Na szkoleniu prowadzone są prezentacje oraz warsztaty na komponentach TYCO/ZETTLER. Wybrane zagadnienia podzielone są na trzy etapy adekwatnie do tego jak w zaawansowanym stopniu będzie uruchamiany system w projekcie. Szkolenie kierowane jest do naszych klientów oraz specjalistów w branży SSP.

Szkolenie I stopnia: MZX ENGINEERING

Architektura systemu, obsługa modułów, projektowanie systemu, instalacja i uruchomienie, podstawowe grupy funkcyjne w CONSYS, Szkolenie zapewnia klucz do oprogramowania MZX CONSYS odnawiany co roku oraz wsparcie techniczne przy projektach.
(pojemność szkolenia 8 osób, 3 dni, wymagany laptop z portem RS232 lub konwerter USB<>RS232, pendrive).

Szkolenie II stopnia: MZX CONSYS

Ustawianie central w sieci, Symulacja systemu, algorytmy grup funkcyjnych, przykłady zdarzeń, różne operacje na centralach i modułach wejścia wyjścia.
(pojemność szkolenia 6 osób, 3 dni, wymagana mobilna stacja robocza ~4GB pamięci ram z procesorem klasy ~intel core, port RS232 lub konwerter USB<>RS232, pendrive).

Szkolenie III stopnia: TXG ENGINEERING

Instalacja oprogramowania i konfiguracja, kompilacja programu wizualizującego dla użytkownika, testowanie oraz operacje na wykonanej konfiguracji. (pojemność szkolenia 6 osób, 3 dni, wymagana mobilna stacja robocza ~4GB pamięci ram z procesorem klasy ~intel core, port RS232 lub konwerter USB<>RS232, pendrive).

Zapytaj o wolne miejsce na najbliższym szkoleniu

 

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco

Imię

Adres email

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies