System kontroli dostepu

System kontroli dostępu

fluke_baner

Zadaniem systemu kontroli dostępu jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa ludzi znajdujących się w budynku jednocześnie nie ograniczając swobody poruszania się po obiekcie. Prezentowane rozwiązanie pozwala na redukcję ilości kluczy. Niewątpliwą zaletą jest to, że po zgubieniu karty możemy ją w łatwy sposób usunąć z systemu. W przypadku zagubienia kluczy może się to wiązać z koniecznością wymiany zamków. System kontroli dostępu został zaprojektowany w ten sposób aby administrator miał możliwość decydowania, które pomieszczenia mają być dostępne dla każdego z użytkowników. Podstawowe elementy, takiego systemu to: kontroler, czytnik zbliżeniowy oraz serwer, na którym zapisywane są wszelkie zdarzenia związane z przemieszczaniem się użytkowników. Dodatkowe elementy, które pozwalają na prawidłowe działanie systemu to akcesoria drzwi, takie jak: zwora elektromagnetyczna/elektrozaczep, kontaktron oraz przycisk wyjścia awaryjnego. Kontrola dostępu jest ściśle powiązana z systemem sygnalizacji pożaru. Projektant powinien przewidzieć alternatywną możliwość opuszczenia pomieszczenia w przypadku wykrycia przez system sygnalizacji pożaru zagrożenia.

Więcej o dostępnych rozwiązaniach:

CEMCEM – AC2000

CCURE 9000Software House – C•CURE 9000

KantechKANTECH – Entrapass

Prośba o kontakt

Szukam rozwiązania

CEM

Kantech

CCURE 9000

Wyrażam zgodę na otrzymywanie treści marketingowych. Nie spamujemy! więcej...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Lasnter Sp.zo.o. z siedzibą w Krakowie (30-017), ul. Racławicka 58 w celach marketingu bezpośredniego wykonywanego poprzez podany adres e-mail w rozumieniu przepisu art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo Telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 243).
...mniej


 

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco

Imię

Adres email

Wyrażam zgodę na otrzymywanie treści marketingowych. Nie spamujemy! więcej...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji dot. rezerwacji. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest operator serwisu firma Lanster Sp. zo.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Racławickiej 58.
...mniej