Firma

Od 1999 roku budujemy naszą firmę. Jesteśmy partnerem największych na świecie firm branży IT. Wielu z nich jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Posiadamy 3 oddziały w kraju. Poszerzamy wiedzę istniejących rozwiązań na rynku, ponieważ edukację traktujemy jako naszą misję, w ramach której zorganizowaliśmy kilkaset konferencji i warsztatów. Uczestniczyło w nich blisko 10 000 osób, przeprowadziliśmy szkolenia dla ponad 1000 certyfikowanych instalatorów.

Dostarczając innowacyjne produkty, rozwiązania i usługi działamy na rzecz upowszechnienia stosowania zintegrowanych systemów budynkowych pomagających firmom optymalizować zarządzanie, chronić ludzi i mienie, polepszać komfort pracy oraz tworzyć oszczędności poprzez obniżenie kosztów budowlanych i operacyjnych obiektów.

Jesteśmy dumni, że rozwiązania proponowane przez firmę LANSTER wspierają naszych Partnerów w dążeniu do bycia nowoczesnymi organizacjami na miarę XXI wieku. Wśród nich są m.in. : wojsko, policja, administracja, sądy, szpitale, uczelnie i instytucje naukowe, banki, firmy telekomunikacyjne, zakłady przemysłowe oraz centra handlowe.

Od początku istnienia stawiamy na rozwiązania wyprzedzający istniejące standardy. Sami zresztą standardy tworzymy, uczestnicząc w pracach komitetów normalizacyjnych w Polsce i na świecie: Polskim Komitecie Normalizacyjnym oraz Międzynarodowym Komitecie Normalizacyjnym ISO 11801.

To wszystko sprawia, że jesteśmy liderem inteligentnych technologii budynkowych.

Zakres działalności firmy LANSTER.

  • Projektowanie infrastruktury IT, systemów bezpieczeństwa oraz sieci bezprzewodowych
  • Szkolenia/Warsztaty
  • Certyfikowanie sieci infrastruktury IT oraz weryfikowanie sieci bezprzewodowych
  • Zarządzanie infrastrukturą przedsiębiorstw i serwerowni
  • Zintegrowane systemy bezpieczeństwa
  • Consulting i usługi
 

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco

Imię

Adres email

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies