AC2000

fluke_baner

W szybko rozwijającym się świecie można polegać na AC2000 – rodzinie skutecznych i elastycznych systemów kontroli dostępu i zarządzania bezpieczeństwem.

AC2000
System kontroli dostępu i zarządzania bezpieczeństwem AC2000 jest bardzo stabilnym i sprawdzonym rozwiązaniem przeznaczonym do miejsc, gdzie bezpieczeństwo ma znaczenie kluczowe. AC2000 oferuje potężny pakiet aplikacji klienckich i bazujących na przeglądarkach, obejmujących centralne monitorowanie alarmów, zintegrowana kontrola i wydawanie poleceń, rozbudowane tworzenie identyfikatorów, zarządzanie gośćmi, raporty sieci Web i wiele innych.

AC2000 Lite
AC2000 Lite jest ekonomicznym systemem kontroli dostępu wyposażonym w liczne funkcje. Zawiera on kluczowe funkcje systemu AC2000 i obsługuje wiodące produkty sprzętowe firmy CEM. AC2000 Lite jest jednym z najbardziej uznanych rozwiązań zarządzania bezpieczeństwem dostępnych na rynkach małych i średnich odbiorców.

AC2000 Airport
Używany od ponad 25 lat przez najważniejsze porty lotnicze w świecie system AC2000 Airport jest rozwiązaniem przeznaczonym specjalnie dla lotnictwa, które sprawdziło się jako jedno z najbardziej niezawodnych i odpornych na rynku. Elastyczność i wysoka jakość oferowana przez system AC2000 Airport jest kluczowym czynnikiem dopasowania go do lotnictwa.

Przydatne linki:
System kontroli dostępu

 

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco

Imię

Adres email

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies