iTRACS

itracs_baner_glowny_plaski

iTRACS – jest światowym liderem rozwiązań Convereged Physical Infrastructure Management ™ (CPIM®)od 1980 roku. Przez ponad 25 lat iTRACS koncentrował się na poprawie wydajności i sprawności infrastruktury informatycznej. Dzisiaj rozwiązania iTRACS można spotkać w wielu Centrach Przetwarzania Danych na całym świecie. Rozwiązania firmy iTRACS pomagają w optymalizacji kosztów związanych z utrzymaniem infrastruktury IT.

iTRACS Convereged Physical Infrastructure Management ™ (CPIM®) jest obecnie najbardziej wydajnym rozwiązaniem odnośnie wsparcia decyzji dla całej infrastruktury teletechnicznej w Data Center, w sieciach biurowych jak i w sieciach telekomunikacyjnych. Sercem rozwiązania CPIM jest interaktywna wizualizacja 3D, która jako pierwsza na świecie pozwoliła zbudować interaktywne centrum danych składającego się z modeli 3D. Modele są tworzone w skali 1:1, ponadto są odtworzone w każdym aspekcie konstrukcji, z dokładnością do każdego najmniejszego szczegółu technicznego wchodzącego w skład danego urządzenia. Program jest intuicyjny, łatwo przyswajalny dla użytkownika, a w dodatku 100% interaktywny.
  • Używa metody „wskaż i kliknij”, w czasie rzeczywistym można kontrolować sprzęt aktywny, zasilanie, przestrzeń, sieć, procesy robocze, itp.
  • Dysponuje niezrównaną widocznością oraz kontrolą nad złożoną siecią wzajemnych powiązań i współzależności, które istnieją między urządzeniami infrastruktury IT.
  • Optymalizuje wykorzystanie zasobów w serwerowni.
  • Przewiduje zmiany w procesach zachodzących w serwerowni, np. takie jak montaż nowego sprzętu, awaria zasilania, optymalne wykorzystanie przestrzeni.
Przydatne linki:
 

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco

Imię

Adres email

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies