monitoring

Zadaniem systemu monitoringu CCTV jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa budynku, jak i osób w nim przebywających. Podczas dokonywania wyboru telewizji dozorowej możemy spotkać się z różnymi rozwiązaniami. Produkty, które posiadamy w swojej ofercie zaspokajają potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Nowatorskie rozwiązania takie jak analiza-video pozwala na uzyskanie dodatkowej funkcji prewencyjnej. Nasze produkty cechuje skalowalność, rozwiązania zostały podzielone na odpowiednie segmenty, dzięki czemu mamy możliwość zaspokojenia potrzeb małych, jak i dużych firm.

Standardowy system monitoringu składa się z następujących elementów:
•Kamera IP
•Infrastruktura teleinformatyczna
•Rejestrator
•Stanowisko operatora

Więcej o dostępnych rozwiązaniach:

OprogramowanieOprogramowanie i rejestratory

Kamery ipKamery ip

kamera analogowaKamery analogowe

Prośba o kontakt

Szukam rozwiązania

Exacq

VideoEdge

kamery Illustra

Wyrażam zgodę na otrzymywanie treści marketingowych. Nie spamujemy! więcej...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Lasnter Sp.zo.o. z siedzibą w Krakowie (30-017), ul. Racławicka 58 w celach marketingu bezpośredniego wykonywanego poprzez podany adres e-mail w rozumieniu przepisu art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo Telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 243).
...mniej


 

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco

Imię

Adres email

Wyrażam zgodę na otrzymywanie treści marketingowych. Nie spamujemy! więcej...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji dot. rezerwacji. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest operator serwisu firma Lanster Sp. zo.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Racławickiej 58.
...mniej