Rozwiązania

Postęp techniki teleinformatycznej jak i rosnące wymagania użytkowników w zakresie usług IT wymagają coraz bardziej zaawansowanych rozwiązań. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów firma Lanster zapewnia profesjonalne rozwiązania na najwyższym poziomie. Oferowane przez nas rozwiązania spełniają najbardziej rygorystyczne wymogi, posiadają międzynarodowe certyfikaty oraz dopasowane są do Twoich potrzeb.

Technologie stosowane w rozwiązaniach przez nas proponowanych oparte są na niezawodnym funkcjonowaniu, centralnym zarządzaniu i wysokiej elastyczności podczas konfiguracji a niejednokrotnie wytyczają nowe trendy w środowiskach IT.

Nasze rozwiązania oparte są o komponenty firm:

  • CommScope w zakresie: systemów okablowania strukturalnego, technik światłowodowych LAN/WAN/FTTH/FTTD, Data Center;
  • FLUKE Networks  w zakresie: diagnostyka oraz testowanie sieci miedzianych i światłowodowych, projektowania sieci WLAN;
  • Hewlett-Packard w zakresie rozwiązań sieciowych, serwerów i macierzy
  • HIDOMNIKEY w zakresie czytników i kart mikroprocesorowych oraz kryptograficznych;
  • ZETTLER Care Communication w zakresie systemu przywoławczego oraz lokalizacji w czasie rzeczywistym (pacjentów, personelu, sprzętu medycznego);
  • ZETTLER/Tyco Fire Protection Products w zakresie systemów sygnalizacji pożaru;
  • Tyco Security Products w zakresie kontroli dostępu, CCTV.

Bez względu na to czy zajmujesz się systemami IT w instytucjach państwowych czy też firmach prywatnych, znajdziesz w naszej ofercie rozwiązania, które ułatwią Ci pracę, dopasują Twoje środowisko IT do wymogów prawa i Unii oraz zapewnią pełną kompatybilność z najnowszymi rozwiązaniami na wiele lat.

 

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco

Imię

Adres email

Wyrażam zgodę na otrzymywanie treści marketingowych. Nie spamujemy! więcej...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji dot. rezerwacji. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest operator serwisu firma Lanster Sp. zo.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Racławickiej 58.
...mniej